Wiesz już, że woda jonizowana służy do picia celem poprawy Twojego zdrowia. Ale czy wiesz, że jonizator produkuje 5 rodzajów wody, które mogą pomóc Ci w codziennych zajęciach?

Wyobraź sobie, że ta woda jest w stanie pomóc Ci utrzymać czysty dom, a to wszystko w ekologiczny sposób, bez zbędnej chemii!

Jonizator wody pozwala na kontrolowanie poziomu pH wody, którą tworzy. Dzięki temu jest on wszechstronny i możesz go wykorzystać w większości domowych czynności. Taki jonizator sprawi, że będziesz mieć bardziej ekologiczny dom, co jest szczególnie ważne dla rodzin i właścicieli zwierząt.

Oto kilka zastosowań wody jonizowanej:

Mocno alkalizowana woda (nie nadaje się do spożywania)
Woda o pH na poziomie 11.0.

Jest ona idealna do mycia produktów spożywczych, naczyń, desek do krojenia oraz do usuwania innych zanieczyszczeń kuchennych. Pomaga też utrzymywać czystość na blatach kuchennych.

dill-923154_1280

Średnio alkalizowana woda
Jej pH zawiera się w przedziale od 8.5 do 9.5.

Woda ta jest idealna do picia, ale też i do zdrowego gotowania. Zasadowe pH sprawia, że Twoje potrawy są zdrowsze, minerały lepiej przyswajalne.
Jeżeli Twoją pasją jest ogrodnictwo, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że woda jonizowana zapewnia lepszy rozwój roślinkom, a kwiatom ciętym pozwala dłużej zachowywać świeży wygląd!

sun-shining-through-the-window-with-sun-blind-picjumbo-com

Czysta woda
Woda pitna o pH 7.0.

W związku z tym, że nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych jest idealna do przygotowywania żywności dla małych dzieci oraz do przyjmowania leków.

dziecko

 

Kwaśna woda (nie nadaje się do spożywania)
pH tej wody mieści się w przedziale od 4.0 do 6.0.

Ma naturalne działanie ściągające, dzięki czemu idealnie nadaje się do delikatnego oczyszczania twarzy oraz pielęgnacji urody. Możesz używać kwaśnej wody do mycia twarzy (tonizuje i koi cerę) oraz do mycia włosów  (zamyka łuski włosów, dzięki czemu pięknie się błyszczą i są miękkie). Tę wodę możesz też wykorzystać do płukania prania. Doskonale sprawdza się też w myciu powierzchni wymagającej wysokiego połysku (np. lustra) – w końcu uwolnisz się od smug!

Mesh

 

Mocno kwaśna woda (nie nadaje się do spożywania)
Jej pH to 2.5.

Woda ta wykazuje wspaniałe właściwości czyszczące, dzięki czemu jest może być używana w gospodarstwie domowym do czyszczenia różnych powierzchni. Rozpuszcza też pestycydy, brud oraz inne zanieczyszczenia z produktów spożywczych. Wykazuje działanie bakteriobójcze, dzięki czemu można nią dezynfekować ręce.

pom

 

 

Wyobraź sobie, że już nigdy nie potrzebujesz żadnych domowych środków czyszczących lub drogich środków pielęgnacyjnych. Jonizator wody dostarcza ekologiczne rozwiązanie dla czynności domowych oraz Twojej pielęgnacji! Woda jonizowana jest świetnym rozwiązaniem dla Twojego budżetu, zdrowia oraz środowiska!

2 komentarze

    • K. Nawrocka

      Tak, zdecydowanie to urządzenie ma wiele świetnych właściwości, nie tylko tych zdrowotnych! 🙂

Sklep z jonizatorami wody