kelly Dr William Kelly„Alkaliczna woda produkowana przez jonizator wody to najważniejszy postęp w historii ochrony zdrowia od czasów odkrycia przez Alexandra Fleminga penicyliny ”

 young

Dr Robert O. Young, MS, D.Sc., Ph.D., ND
Autor książki: „The pH Miracle: Balance Your Diet, Reclaim Your Health” („Cud pH”)
„Poziom pH (określający kwasowość lub zasadowość substancji) naszych płynów organicznych ma wpływ na każdą komórkę ciała. Organizm ludzki nie znosi zbyt dobrze jakiegokolwiek, dłuższego braku równowagi kwasowo-zasadowej. W rzeczywistości cały metabolizm uzależniony jest od zrównoważonego, zasadowego środowiska w naszym organizmie. Chroniczne zbyt kwasowe pH niszczy tkanki, powoli wżerając się w 100.000 km żył i arterii, jak kwas wżerający się w marmur. Jeśli wymknie się spod kontroli, może zaburzać funkcjonowanie wszystkich komórek, od bicia serca po przepływ neuronów w mózgu. Krótko mówiąc zakwaszenie organizmu zakłóca wszelkie funkcje życiowe, prowadząc do różnych dolegliwości i chorób!”
„Jeżeli ktoś by mnie zapytał, Co mam robić by cieszyć się lepszym zdrowiem? Odpowiedź byłaby prosta, „Zacznij pić alkaliczną jonizowaną wodę!”

 kliment

Felicia Drury Kliment Autorka książki: „The Acid Alkaline Balance Diet” (Dieta zapewniająca równowagę kwasowo-zasadową)
„Potrzebowałam 20 lat badań, pisania i konsultacji w dziedzinie medycyny alternatywnej, zanim odkryłam główną, wspólną przyczynę wielu chorób zwyrodnieniowych: kwasowe produkty przemiany materii. W dużym stopniu są to produkty uboczne trawienia pożywienia, jakie jemy. Jeśli gromadzą się one w organizmie, zakłócają funkcjonowanie organów wewnętrznych i je uszkadzają. ”
„Po latach intensywnych badań klinicznych, jakie prowadzę na wielu moich klientach z wykorzystaniem wody alkalicznej poddanej elektrolizie, uważam, że w ciągu najbliższych kilku lat technologia ta zmieni podejście wszystkich placówek opieki zdrowotnej i samych pacjentów do zdrowia. Polecam jak najczęstsze picie wody alkalicznej poddanej elektrolizie.”

 baroody

Dr Theodore A. Baroody, DC, ND, Ph.D.
Autor książki: „Alkalize or Die” (Alkalizuj albo giń)
„KWASICA to źródło wszelkich chorób. Warto zrozumieć prosty proces alkalizowania naszego organizmu i to, jak ważne jest przywrócenie odpowiedniego, zasadowego pH w zwalczaniu chorób i utrzymaniu ogólnie pojętego zdrowia. Nasze gruczoły i organy funkcjonują najlepiej wówczas, gdy zachowane są odpowiednie proporcje pomiędzy poziomem kwasów i zasad w organizmie. ”
„W swojej pracy w sumie zaleciłem picie ponad 20,000 litrów tej wody praktycznie przy każdym problemie ze zdrowiem. Uważam, że picie wody alkalizowanej każdemu przyniesie korzyści.”

 hayashi

Dr Hidemitsu Hayashi Dyrektor Instytutu Wody w Tokyo
„Zła dieta składająca się z mięsa, ziemniaków, produktów smażonych, napojów gazowanych i cukru powoduje odkładanie się soli kwasowych w organizmie. Bardzo często sole te, jeśli wytrącą się z krwi, mogą tworzyć złogi zalegające w organizmie całymi latami. Dlatego zaleca się picie wody jonizowanej alkalicznej, która powoli i stopniowo wypłukuje te sole.”

whang

Sang Whang
Autor książki: „Reverse Aging” (Odwrócić proces starzenia)
„Oto na czym polega proces starzenia: każda żywa komórka w organizmie wytwarza produkty przemiany materii. Składniki odżywcze pochodzące z jedzenia dostarczane są do każdej komórki, gdzie z wykorzystaniem tlenu są spalane, w ten sposób zyskujemy energię do życia. Spalane składniki odżywcze to produkty przemiany materii. To, czy dana żywność jest dla ciebie dobra czy nie, zależy od tego, ile i jakie produkty przemiany materii z niej powstają: toksyczne, kwasowe, zasadowe, itd. Większość naszych komórek także podlega metabolizmowi, zaś stare komórki stają się produktami przemiany materii.”
„Te produkty muszą zostać wydalone z organizmu. Prawda jest taka, że organizm ludzki robi, co może, by pozbyć się ich wraz z moczem i potem. Prawie wszystkie produkty przemiany materii mają odczyn kwasowy; dlatego kwasowy odczyn ma też mocz, podobnie jak powierzchnia skóry. Problem polega na tym, że z kilku powodów nasz organizm nie jest w stanie pozbyć się wszystkich produktów przemiany materii, jakie generuje. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest nasz obecny styl życia. Dlatego generujemy coraz więcej produktów przemiany materii, coraz mniej się ich pozbywamy”.

chemistry succes

Wykładowca uniwersytecki i autorka książki: „The Chemistry of Success” (Chemia sukcesu)
„Picie czterech do sześciu szklanek wody alkalicznej dziennie pomoże zneutralizować nadmierne zakwaszenie organizmu i z biegiem czasu przywróci witalność. Wodę alkalizowaną należy pić wówczas, gdy pojawiają się choroby związane z zakwaszeniem organizmu, takie jak przeziębienie, grypa czy zapalenie oskrzeli. Podobnie jak witaminy C i E oraz beta-karoten, woda alkaliczna jest przeciwutleniaczem, a to za sprawą nadwyżki wolnych elektronów. Dzięki temu chroni organizm przed chorobą serca, wylewem, zaburzeniami układu immunologicznego i innymi powszechnymi dolegliwościami.”

morishita

Keiichi Morishita, w swojej pracy zatytułowanej „Ukryta prawda o raku” wskazuje, że w razie zmniejszania się ph, organizm zmuszony jest do gromadzenia nadmiaru kwaśnych substancji. Jest to jedyny sposób na ograniczenie ich wpływu oraz utrzymanie właściwej alkaliczności krwi. Jeśli organizm zakwasza się w dalszym ciągu, nagromadzenie kwaśnych odpadów rośnie, a większość komórek umiera. Niektóre jednak są w stanie dostosować się i do takich warunków. Czyli zamiast zginąć, jak większość normalnych, przeżywają. Niestety nie jest to dla nas wiadomość ani trochę optymistyczna. To dlatego, że ulegają one degeneracji. Zdegenerowane zaczynają rozwijać się w sposób niekontrolowany. To oznacza nic innego, jak nowotwór.

 rogers

Dr Sherry Rogers, MD
Autorka książki: „Detoxify or Die” (Oczyść się albo giń)
„Woda alkaliczna usuwa kwasowe produkty przemiany materii z organizmu… Po dokładnym przestudiowaniu efektów, jakie setkom moich pacjentów przyniosło przestrzeganie moich zaleceń, jestem przekonana, że toksyny pod postacią kwasowych produktów przemiany materii stanowią główną przyczynę wielu chorób.”

Jedna odpowiedź

  1. Anna Dzunek

    Dziękuje za tak bogate zestawienie opinii, w zamian mogę podzielić się ciekawą animacją o jonizacji wody, na którą dzisiaj przypadkiem wpadłam 🙂

Sklep z jonizatorami wody