skóraWraz z wiekiem nasz organizm ma coraz większe problemy z przyswajaniem odpowiedniej ilości wody, nawet jeśli staramy się mu ją dostarczać. Czasami w wyniku różnych zaburzeń dochodzi do tego nawet w młodym wieku. Prowadzi to do zmniejszenia ilości kolagenu w skórze i spadku jej elastyczności. Mówiąc krótko, to właśnie ten stan jest przyczyną przedwczesnego starzenia skóry, jej wysychania i rozwijania się różnych schorzeń skórnych.

Na szczęście jest wyjście z tej sytuacji! Zobacz jak dwie z zalet alkalicznej wody jonizowanej pomagają dbać o Twoją skórę.

  • Mały rozmiar cząsteczek => łatwiejsze przyswajanie => skuteczniejsze nawodnienie => zdrowsza skóra i cały organizm
  • Mnóstwo antyoksydantów => neutralizacja wolnych rodników => usunięcie podstawowej przyczyny uszkodzeń komórek skóry

Jonizator produkuje również wodę kwaśną, która jest świetnym środkiem pielęgnacyjnym. Ma ona pH zbliżone do naturalnego pH skóry, co wspomaga  jej zdolności regeneracyjne i nadaje jej niezrównany blask. Do pielęgnacji skóry należy używać jedynie wody o pH niższym niż 5,0. Myjąc się zwykłą wodą z kranu, niszczymy naturalną barierę ochronną skóry, która staje się bardziej podatna na szkodliwe działanie toksyn, wolnych rodników i innych czynników chorobotwórczych.

Woda kwaśna działa jak naturalny środek ściągający i oczyszczający. W naturalny sposób usuwa niebezpieczne patogeny. Dzięki temu jest nieocenioną pomocą w walce z trądzikiem, a nawet z egzemą, grzybicą skóry czy łuszczycą. Przy poważnych problemach ze skórą zaleca się przemywanie zmienionych chorobowo miejsc wodą silnie kwaśną (pH ok. 3,0).

Sięgnij po więcej informacji na stronie jonizatorywody.pl i dowiedz się dlaczego w Korei i Japonii wodę jonizowaną stosuje się rutynowo przy chorobach skóry. Ty też możesz mieć w domu tę potężną broń do walki z chorobami skóry — to takie proste!

Sklep z jonizatorami wody