Wpływ na organizm

W czym bezpośrednio pomagają jonizatory? Na jakie organy wewnętrzne mają dobroczynny wpływ? Troszkę na temat naszych organizmów oraz tego jak ważne jest zachowanie odpowiedniej równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie i dlaczego. Wszystko prosto i jasno.

Na poziomie komórkowym dostrzegamy, że od tych malutkich „cegiełek” naszego organizmu tak naprawdę wszystko zależy. To tak naprawdę potężne miasta z całą infrastrukturą, przeniesione do świata mikro. Jeśli dostarczysz im to, czego potrzebują, nie tylko stworzysz w swoim ciele poziom energii, o którym nawet nie śniłeś, ale odzyskasz również zdrowie, skrócisz swój sen i osiągniesz wyjątkową jasność umysłu. Niestety, kiedy zachwiejemy naturalną równowagę z jaką są tworzone komórki, to doprowadzimy do zapoczątkowania całego destrukcyjnego łańcucha zdarzeń. Rozpadająca się komórka stanowi pożywienie dla mikroorganizmów, ich masowe umieranie dostarcza pokarmu dla zwyrodniałych mikrobów, co prowadzi do zakażeń, infekcji, ogólnego poczucia zmęczenia oraz osłabienia. Te mikroorganizmy ostatecznie zaczynają żywić się tym, co miało dotrzeć do naszych zdrowych komórek, pozbawiając je pokarmu, a to znów prowadzi do obumierania i łańcuch zaczyna się zamykać.

Nadmierne zakwaszenie organizmu tworzy symptomy, które dają efekt choroby. Tak, więc skoro jest tylko jedna przyczyna może być tylko jedno rozwiązanie. Konieczne jest wobec powyższego zmienienie swoich dotychczasowych nawyków, w tym żywieniowych. W tym zawiera się wszystko to, co dostarczamy do naszych organizmów, oraz równie ważne, styl życia, ilość ruchu, jego intensyfikacja.
Zapytaj się uczciwie, jakie masz nawyki dotyczące spożywanych płynów? Woda butelkowana, napoje gazowane, mleko, alkohol doprowadzają do zaburzenia równowagi kwasowej organizmu. Poziom pH naszych płynów ustrojowych wpływa na każdą komórkę naszego ciała. Każda forma zakwaszenia organizmu wpływa niekorzystnie na zdrowie. Prawda jest taka, że cały proces przemiany materii zależy od umiejętnego zbilansowania ilości produktów kwasowych z zasadowymi, by poziom ogólny pH nie był zachwiany. Chronicznie wysoki poziom zakwaszenia pH niszczy komórki organizmu, powoli dostając się do systemu żył i tętnic. Jeśli nic się z tym nie zrobi, zakłóci to również wszystkie ruchy komórkowe i funkcje: od pracy Twego serca do neurologicznych czynności mózgu.
Jak to wyraził jeden z naukowców zajmujących się bilansem chemicznym organizmu: „Jest tylko jedna choroba – nadmierne zakwaszenie organizmu” Dr Robert O. Young
Tak samo jak temperatura ciała musi być utrzymywana w stałej wartości, aby można było mówić o zdrowym organizmie, tak samo Twoja krew musi utrzymać poziom pH pomiędzy 7.35 – 7.45. Każda forma odchylenia od tych wartości, niezależnie czy w górę, czy też w dół grozi poważnymi konsekwencjami.

Przy pH krwi = 7,0 możemy nawet umrzeć!
Jonizatory wody dostarczają najlepszą znana ludzkości wodę – żywą wodę alkaliczną pH 9,5.
Pijąc taką wodę rewelacyjnie nawadniasz organizm i dbasz o zdrowie w najlepszy i zarazem najprostszy sposób. Nasza woda posiada jeszcze jedną unikalną właściwość: mikroklastrowość. Dzięki temu jest niemal natychmiast absorbowana przez organizm i dostaje się jego każdej części. Przekonaj się jak łatwo dbać o zdrowie!

Sklep z jonizatorami wody