Kilka faktów:zapalenie stawów

  1. Niemal 1/3 dorosłych w Stanach Zjednoczonych cierpi na jakąś formę zapalenia stawów.
  2. Zapalenie stawów jest wiodącą przyczyną prowadzącą do kalectwa u ludzi powyżej 55. roku życia.
  3. Zapalenie stawów to ogólna nazwa kilku podobnych schorzeń o różnym podłożu, którym często towarzyszy degeneracja tkanek.
  4. Jak dotąd nie wynaleziono lekarstwa na zapalenie stawów.

ZAPALENIE STAWÓW A RÓWNOWAGA PH

Przyczyny artretyzmu mogą być bardzo różne. Często jednak dochodzi do rozpuszczania chrząstek stawowych z powodu wysokiego zakwaszenia krwi. Tak zdegenerowane stawy tracą naturalną zdolność płynnych ruchów. Kości zaczynają trzeć jedna o drugą i dochodzi do zapalenia stawów. Wszystko  to wiąże się z coraz silniejszym bólem.

Ogólnie rzecz biorąc, zakwaszenie nie pozwala organizmowi na prawidłowe funkcjonowanie. Komórkom ciała coraz trudniej jest przyswajać niezbędne składni odżywcze. Kwasica przyczynia się do  zaburzeń układu odpornościowego, czyniąc organizm bardziej podatnym na degenerację stawów i tkanki miękkiej. Poza tym kwasy powodują utratę masy kostnej. Im dłużej zwlekasz z podjęciem działań w celu odkwaszenia organizmu, tym dłużej jesteś w grupie wysokiego ryzyka zapalenia stawów.

Na szczęście znaczne obniżenie zakwaszenia pomaga w odbudowywaniu zdrowych komórek i tkanek. Alkaliczna woda jonizowana jest skutecznym narzędziem do odkwaszania organizmu. Unikalny, ujemny ładunek elektryczny wody jonizowanej pomaga złagodzić zapalenie stawów, poprawia płynność ruchów i zmniejsza ból. Wprowadzenie wody jonizowanej do codziennego planu zajęć może pomóc odwrócić uszkodzenia wywołane przez kwasicę i zapalenie stawów i może być najważniejszym krokiem w stronę poprawy zdrowia!

Jedna odpowiedź

Sklep z jonizatorami wody